arrowStona główna arrow Dzień współpracy arrow Uczestnicy Wednesday, 29 March 2017  
 
Polski Punkt Informacyjny Galileo
 
English



 
Menu główne
 Stona główna
 Aktualności
 Partner Galileo
 Partnerzy
 Projekty GNSS
 Europejski Plan Radionawigacyjny
 Polish Technologies in ESP
 Konferencja Galileo 2006
 Galileo Days in Riga 2005
 Konferencja Galileo 2004
 Warsztaty EGNOS 2005
 Warsztaty EGNOS 2004
 Dzień współpracy
 Program
 Prezentacje
 Uczestnicy
 Organizatorzy
 Otwarcie stacji RIMS
 Nawigacja satelitarna
 Biuletyn Nawi
 Linki
 O nas
 Kontakt

Uczestnicy   PDF  Print  E-mail 

Uczestnicy Dnia Europejskiej Współpracy w Nawigacji Satelitarnej
30 listopada 2004, Warszawa, Polska

  1. Balodis Janis, University of Latvia Institute of Geodesy and Geoinformation
  2. Banaszek Krzysztof, Civil Aviation Office
  3. Bartosiewicz Renata, Ministry of Scientific Research and Information Technology
  4. Batycki Andrzej, Ministry of Infrastructure
  5. Borkowski Tomasz, Internal Security Agency
  6. Brachet Gerard, iNavSat
  7. Budzyna - Dawidowski Konrad
  8. Buszke Bartosz, Polspace Sp. z o. o.
  9. Campagne Pascal, FDC
  10. Cisak Jan, Institute of Geodesy and Cartography
  11. Colaitis Olivier, Alcatel Space
  12. Czapska Joanna, Space Research Centre PAS
  13. Denjean Bruno, Spirent Communications
  14. Dobrzycka Maria, Institue of Geodesy and Cartography
  15. Dusiński Emil, Civil Aviation Office
  16. Dziewicki Marek, Maritime Office Gdynia
  17. Elliot Mark, EC Harris
  18. Fedorowicz-Jackowski Witold, Geosystem Polska Sp. z o. o.
  19. Fellner Andrzej, Military Air traffic Service Office
  20. Głażewski Andrzej, Office of the Surveyor of the Mazowieckie Voivodship
  21. Gołebiewska Agnieszka, INECO S. A.
  22. Górski Maciej, Navimor Oxer Sp. z o. o.
  23. Górski Jakub, Navimor Oxer Sp. z o. o.
  24. Grodzicki Piotr, Maritime Academy in Szczecin
  25. Iwański Rafał, Railway Scientific and Technical Centre
  26. Jakubczak Aleksander, OSP Polpager Sp. z o. o.
  27. Jakubik Jacek, Ministry of Interior and Administration
  28. Jaruszewski Waldemar, Military Air traffic Service Office
  29. Jaworski Waldemar, Macropol Sp. z o. o.
  30. Jaworski Leszek, Space Research Centre
  31. Julien Eric, Airbus
  32. Jungstand Arne, Dornier Consulting
  33. Kamieniecki Marek, EKO-GIS Services
  34. Karwacki Wojciech, ECORYS Polska
  35. Keller Tomasz, Warsaw University of Technology
  36. Kłosiński Maciej, Andra Sp. z o. o.
  37. Kobierzycka Anna, Galileo Point
  38. Kowalik Marek, Polish State Railways
  39. Kowalik Hanna, Space Research Centre
  40. Kozłowski Zenon, Maritime Academy in Szczecin
  41. Król Artur, Maritime Academy in Gdynia
  42. Kruk Witold, Ministry of Interior and Administration
  43. Kryński Jan, Institute of Geodesy and Cartography
  44. Krysiński Zdzisław, Space Research Centre PAS
  45. Kurek Krzysztof, Warsaw University of Technology
  46. Ledóchowski Marek, Maritime Office Gdynia
  47. Lipiński Rafał, Polish State Railways
  48. Lis Andrzej, Bombardier Transportation
  49. Lisowiec Aleksander, Tele & Radio Research Institute
  50. Lysko Grzegorz, Bombardier Transportation
  51. Łatka Jan, Space Research Centre PAS
  52. Łazarz Beata, Internal Security Agency
  53. Makowska Aniela, Institue of Geodesy and Cartography
  54. Malinowski Marcin, University of Technology and Agriculture
  55. Mandelka Georg, Bombardier Transportation
  56. Martin Stuart, LogicaCMG
  57. Martusewicz Janusz, Warsaw University of Technology
  58. Masson Arnaud, Alcatel Space
  59. Mathieu Marie-Laure, FDC
  60. Mergiel Jerzy, Alcatel Polska S.A.
  61. Mękal Jarosław, Main Command of Border Guards
  62. Michałowski Tomasz, Galileo Point
  63. Mielnik Piotr, Military University of Technology
  64. Nawrocki Jerzy, Space Research Centre PAS
  65. Oszczak Stanisław, University of Warmia and Mazury
  66. Oszczak Bartłomiej, University of Warmia and Mazury
  67. Pełka Sebastian, WODGiK Łódź
  68. Piontek Radosław, ECORYS Polska
  69. Prajs Jerzy, EKO-GIS Services
  70. Przedpełski Robert, Institute of Economics Polish Academy of Sciences
  71. Rozesłaniec Robert, AutoGuard & Insurance Sp. z o.o.
  72. Rutkowska Miłosława, Space Research Centre PAS
  73. Ryzenko Jakub, Polish Space Office
  74. Rzewuski Michał, "Polish Airports" State Enterprise - Air Traffic Agency
  75. Salmonowicz Wiesław, Office of Telecommunications and Post Regulation
  76. Sanz Victoriano, INECO
  77. Sękowski Marcin, Institute of Geodesy and Cartography
  78. Siemczyk Mirosław, Polkomtel S.A.
  79. Sobstel Jerzy, Noma 2 Sp. z o. o.
  80. Specht Cezary, Naval University in Gdynia
  81. Stateczny Andrzej, Maritime University Szczecin
  82. Stępniewska Marzena
  83. Strach Michał, AGH - University of Science and Technology
  84. Szentpeteri Laszlo, TTTC Kft.
  85. Śledziński Janusz, Warsaw University of Technology
  86. Taillandier Christophe, FDC
  87. Tomaszewski Marcin, EC Harris
  88. Toruń Andrzej, Railway Scientific and Technical Centre
  89. Tułecki Adam, Cracow University of Technoloy
  90. Ueland Gard, Kongsberg Seatex
  91. Ustynowicz Adam, Polish Aeroclub
  92. Van Hees Jan, Septentrio
  93. Wieczyński Artur, Industrial Research Institute for Automation and Measurements
  94. Witt Michael, Dornier Consulting
  95. Zasuwa Maciej, Warsaw University of Technology
  96. Zieliński Janusz, Space Research Centre PA
  97. Zunker Hugo, Euro Telematik
  98. Żarninowski, NNC Metrologia

 
top