arrowStona główna arrow Warsztaty EGNOS 2004 arrow Uczestnicy Thursday, 23 March 2017  
 
Polski Punkt Informacyjny Galileo
 
English



 
Menu główne
 Stona główna
 Aktualności
 Partner Galileo
 Partnerzy
 Projekty GNSS
 Europejski Plan Radionawigacyjny
 Polish Technologies in ESP
 Konferencja Galileo 2006
 Galileo Days in Riga 2005
 Konferencja Galileo 2004
 Warsztaty EGNOS 2005
 Warsztaty EGNOS 2004
 Przedmowa
 Program
 Prezentacje
 Uczestnicy
 Organizatorzy
 Dzień współpracy
 Otwarcie stacji RIMS
 Nawigacja satelitarna
 Biuletyn Nawi
 Linki
 O nas
 Kontakt

Uczestnicy   PDF  Print  E-mail 

  1. Adam József, Budapest University of Technology and Economics
  2. Antosiewicz Maciej, Centrum Zarządzania ASG PL
  3. Bakker Jos, SYNOPTICS Remote Sensing & GIS applications BV
  4. Baran Lubomir, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  5. Barlik Marcin, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyzszej i Astronomii Geodezyjnej
  6. Bobojć Andrzej, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  7. Bosy Jarosław, Akademia Rolnicza we Wrocławiu, Katedra Geodezji i Fotogrametrii
  8. Caunite Madara, University of Latvia
  9. Cellmer Sławomir, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  10. Ciećko Adam, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  11. Cisak Maria, Instytut Geodezji i Kartografii
  12. Cisak Jan, Instytut Geodezji i Kartografii
  13. Cydejko Jarosław, Akademia Morska w Gdyni
  14. Czaplewski Krzysztof, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
  15. Czapska Joanna
  16. Dąbrowski Władysław, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  17. Domagała Adam, Instrumenty geodezyjne Tadeusz Nadowski
  18. Dziewicki Marek, Urząd Morski w Gdyni
  19. Figurski Mariusz, Wojskowa Akademia Techniczna
  20. Felski Andrzej, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
  21. Gajderowicz Idzi, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  22. Graszka Wiesław, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
  23. Grzegorzewski Marek, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie
  24. Jackiewicz Anna, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Szczegółowej
  25. Jarmołowski Wojciech, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji
  26. Jaworski Leszek, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  27. Janssen Henk, Alterra, Green World Research
  28. Kalarus Maciej, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  29. Kamiński Waldemar, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  30. Kapcia Jacek, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  31. Kay Simon, Joint Research Center
  32. Kobierzycka Anna, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  33. Kosek Wiesław, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  34. Kowaklczyk Kamil, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Szczegółowej
  35. Kowalik Bartłomiej, Instytut Geodezji i Kartografii
  36. Krankowski Andrzej, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  37. Kroszczyński Krzysztof, Wojskowa Akademia Techniczna
  38. Król Artur, Akademia Morska w Gdyni
  39. Kruczyk Michał, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyższej i Astronomii Geodezyjnej
  40. Kryński Jan, Instytut Geodezji i Kartografii
  41. Krysiński Zdzisław, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  42. Kudrys Jacek, Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
  43. Kujawa Lech, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyższej i Astronomii Geodezyjnej
  44. Lamparski Jacek, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  45. Lehmann Marek, Centrum Badań Kosmicznych PAN w Borowcu
  46. Lejba Paweł, Centrum Badań Kosmicznych PAN w Borowcu
  47. Liwosz Tomasz, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyższej i Astronomii Geodezyjnej
  48. Lucas Rodriguez Rafael, European Space Agency
  49. Łyszkowicz Adam, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Szczegółowej
  50. Manzoni Giorgio, University of Trieste
  51. Michałowski Tomasz, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  52. Mielnik Piotr, Wojskowa Akademia Techniczna
  53. Nawrocki Jerzy, Centrum Badań Kosmicznych PAN w Borowcu
  54. Ober Bastiaan, Eurocontrol Research Center
  55. Oszczak Bartłomiej, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Szczegółowej
  56. Oszczak Stanisław, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji
  57. Pachelski Wojciech, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  58. Popielarczyk Dariusz, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  59. Popławska Tadeusz, INS-GIS Sp. z o. o.
  60. Pyrchla Jerzy, Akademia Marynarki Wojennej w Gdynii
  61. Rogoqwski Jerzy, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyższej i Astronomii Geodezyjnej
  62. Rutkowska Miłosława, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  63. Rzepecka Zofia, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  64. Rzewuski Michał, Przedsiębiorstwo Państwowe - Porty Lotnicze
  65. Salieri Paolo, European Commission
  66. Sas Andrzej, Instytut Geodezji i Kartografii
  67. Schillak Stanisław, Centrum Badań Kosmicznych PAN w Borowcu
  68. Silabriede Elina, Councillor of Riga city
  69. Solari Giorgio, Galileo Joint Undertaking
  70. Specht Cezary, Akademia Marynarki Wojennej w Gdynii
  71. Steciw Alexandre, European Space Agency
  72. Szabolcs Rózsa, Budapest University of Technology and Economics
  73. Szpunar Ryszard, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Wyższej i Astronomii Geodezyjnej
  74. Szymczyk Małgorzata, Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie, Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
  75. Świątek Anna, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  76. Trojacek Pavel, Ekotoxa Opava
  77. Świątek Krzysztof, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  78. van der Schans David, Wageningen Research Centre
  79. van der Wall Tamme, Alterra, Green World Research
  80. Ventura-Traveset Javier, European Space Agency
  81. Wajda Szymon, Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski
  82. Wasilewski Alojzy, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Instytut Geodezji
  83. Wojtynek Roman, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
  84. Wnuk Edwin, Obserwatorium Astronomiczne w Poznaniu
  85. Zhalilo Oleksiy, Main Astronomical Observatory of the National Academy of Science of Ukraine
  86. Zdunek Ryszard, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  87. Zieliński Janusz, Centrum Badań Kosmicznych PAN


 
top