arrowStona główna arrow Partnerzy Sunday, 23 April 2017  
 
Polski Punkt Informacyjny Galileo
 
English 
Menu główne
 Stona główna
 Aktualności
 Partner Galileo
 Partnerzy
 Partnerzy krajowi
 Partnerzy zagraniczni
 Projekty GNSS
 Europejski Plan Radionawigacyjny
 Polish Technologies in ESP
 Konferencja Galileo 2006
 Galileo Days in Riga 2005
 Konferencja Galileo 2004
 Warsztaty EGNOS 2005
 Warsztaty EGNOS 2004
 Dzień współpracy
 Otwarcie stacji RIMS
 Nawigacja satelitarna
 Biuletyn Nawi
 Linki
 O nas
 Kontakt

Partnerzy   PDF  Print  E-mail 

Jednym z zadań Biura ds. Przestrzeni Kosmicznej realizowanych w ramach projektu GalileoApp jest tworzenie bazy danych polskich instytucji związanych z sektorem nawigacji satelitarnej. Działalnośc ta ma również na celu ułatwianie nawiązywania kontaktów w środowiskach najbardziej zainteresowanych rozwojem tej dziedziny – administracją państwową, ośrodkami naukowo-badawczymi, przedsiębiorstwami i firmami.

W ramach projektu Galileo ogłaszane są konkursy, które dają duże możliwości rozwoju firmom i przedsiębiorstwom niezależnie od ich wielkości. Aby jednak zaistnieć na rynku europejskim konieczne jest łączenie się w konsorcja. W ten sposób zdecydowanie łatwiej jest pozyskać środki finansowe na prowadzenie dalszej działalności.

Poniższa baza danych prezentuje polskie jednostki związane z nawigacją satelitarną, które są otwarte na współpracę z nowymi zrówno krajowymi jak i zagranicznymi przedstawicielami rynku nawigacyjnego.

Jeżeli chcą Państwo być umieszczeni w poniższej bazie danych proszę o wypełnienie przygotowanej ankiety i odesłanie jej do Punktu Informacyjnego Galileo

Partnerzy krajowi

Partnerzy zagraniczni


 
top