arrowStona główna arrow Konferencja Galileo 2004 arrow Uczestnicy Thursday, 23 February 2017  
 
Polski Punkt Informacyjny Galileo
 
English



 
Menu główne
 Stona główna
 Aktualności
 Partner Galileo
 Partnerzy
 Projekty GNSS
 Europejski Plan Radionawigacyjny
 Polish Technologies in ESP
 Konferencja Galileo 2006
 Galileo Days in Riga 2005
 Konferencja Galileo 2004
 Program
 Prezentacje
 Uczestnicy
 Organizatorzy
 Sprawozdanie
 Warsztaty EGNOS 2005
 Warsztaty EGNOS 2004
 Dzień współpracy
 Otwarcie stacji RIMS
 Nawigacja satelitarna
 Biuletyn Nawi
 Linki
 O nas
 Kontakt

Uczestnicy   PDF  Print  E-mail 
  1. Banaszek Krzysztof, Urząd Lotnictwa Cywilnego
  2. Batycki Andrzej, Ministerstwo Infrastruktury
  3. Białousz Stanisław, Komitet Badań Naukowych
  4. Bielicki Aleksander, Urząd Marszałkowski w Łodzi
  5. Borowska Zofia, Polkomtel S. A.
  6. Bosy Jarosław, Akademia Rolnicza we Wrocławiu, Katedra Geodezji i Fotogrametrii
  7. Brejnak Jacek, ATM PP Sp. z o. o.
  8. Buczek Wojciech, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Wydział Inżynierii i Kształtowania Środowiska
  9. Burczyński Wojciech, Geofizyka Toruń Sp. z o. o.
  10. Chodak Krzysztof, AutoGuard&Insurance Sp. z o. o.
  11. Czesnowski Marek, Agrotechnology
  12. Dudek Robert, Geotronics Kraków
  13. Dusiński Emil, Urząd Lotnictwa Cywilnego
  14. Dziedzic Wojciech
  15. Dziewulski Daniel
  16. Dzionek Dariusz, Urząd Marszałkowski w Łodzi
  17. Falkowski Piotr, Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S. A.
  18. Fedorowicz - Jackowski Witold, Geosystems Polska Sp. z o. o.
  19. Felski Andrzej, Akademia Marynarki Wojennej
  20. Frączyk Olaf, Navi Sp. z o. o.
  21. Gajewski Andrzej, Urząd Lotnictwa Cywilnego
  22. Giniewski Piotr, EXCEL Systemy Nawigacyjne s. c.
  23. Gościcki Paweł, AutoGuard&Insurance Sp. z o. o.
  24. Graszka Wiesław, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
  25. Grzegorczyk Maciej, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu
  26. Grzelak Piotr, Teleexpres
  27. Han Mariusz, Zakład Energetyczny Łódź-Teren S. A.
  28. Jakubisiak Anna, Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  29. Janaszkiewicz Maciej, Telekomunikacja Kolejowa Sp. z o. o.
  30. Januszewski Jacek, Akademia Morska w Gdyni
  31. Jebram Witold, Telekomunikacja Kolejowa Sp. z o. o.
  32. Jędrzejczak Marek, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
  33. Jowik Paweł, Politechnika Warszawska
  34. Kamiński Ryszard, OBR Centrum Techniki Morskiej
  35. Klimczak Andrzej, GEOMAP s. c. Andrzej Klimczak, Marek Osumek
  36. Kłosiński Maciek, Andra Sp. z o. o.
  37. Kontny Bernard, Akademia Rolnicza we Wrocławiu, Katedra Geodezji i Fotogrametrii
  38. Korblit Mariusz, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi
  39. Kowalczyk Tomasz, Ministerstwo Infrastruktury
  40. Kowalski Henryk, Instytut Innowacji- Technologicznych Sp. z o. o.
  41. Kowalski Stanisław, Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki
  42. Kryński Jan, Instytut Geodezji i Kartografii
  43. Krysiński Zdzisław, Centrum Bandań Kosmicznych PAN
  44. Kubisz Waldemar, Czerski Trade Polska Ltd.
  45. Kudła Jacek, Śląski Urząd Marszałkowski
  46. Kulec Barbara, ATM PP Sp. z o. o.
  47. Kuniszewicz Patryk
  48. Kurela Michał, Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego
  49. Kwiecień Janusz, Akademia Techniczno Rolnicza w Bydgoszczy
  50. Langer Janusz, Instytut Logistyki i Magazynowania
  51. Ledóchowski Marek, Urząd Morski w Gdyni
  52. Lehmann Marek, Centrum Badań Kosmicznych PAN; Obserwatorium Astronomiczne w Borowcu
  53. Leończyk Marcin, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
  54. Lewandowski Włodzimierz
  55. Lisowiec Aleksander, Instytut Tele- i Radiotechniczny
  56. Lubbe Jan, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  57. Łatka Jan, Centrum Badań Kosmicznych PAN
  58. Łuczka Grzegorz, Geofizyka Toruń Sp. z o. o.
  59. Markert Andrzej, Polska Agencja Prasowa
  60. Marszalec Michał, Instytut Łączności
  61. Martusewicz Janusz, Politechnika Warszawska, Instytut Geodezji Gospodarczej
  62. Mazippus Marcin, TPI Sp. z o. o.
  63. Michajluniów Jerzy
  64. Michalska Joanna, Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty
  65. Mielecka Marta, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej
  66. Mielnik Piotr, Wojskowa Akademia Techniczna, Instytut Radiolokacji
  67. Milkiewicz Agata, Miejski Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Olsztynie
  68. Modelski Józef, Politechnika Warszawska
  69. Mroczkowski Robert, Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  70. Narkiewicz Janusz, Politechnika Warszawska
  71. Natuniewicz Andrzej, BlomInfo SP. z o. o.
  72. Obrębski Michał, Andra Sp. z o. o.
  73. Owczarek Joanna, Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  74. Popławska Marta, INS Sp. z o. o.
  75. Popławski Tadeusz, INS-GIS Sp. z o. o.
  76. Porębski Artur, Telekomunikacja Polska S. A.
  77. Przedpełski Robert, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN
  78. Przewłocki Stefan, Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej
  79. Przywara Jerzy, Magazyn Geodeta
  80. Rozesłaniec Robert, AutoGuard&Insurance Sp. z o. o.
  81. Ruczyński Marcin, Ministerstwo Infrastruktury
  82. Rudziński Andrzej, Tramwaje Warszawskie
  83. Rusiecki Jacek, KPG Kraków
  84. Salmonowicz Wiesław, Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty
  85. Sanz Losada Victoriano, INECO, Inżynieria i Ekonomia Transportu
  86. Sawicka Urszula, Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki
  87. Sobstel Jerzy, Noma2 Sp. z o. o.
  88. Stachura Tomasz, BlomInfo SP. z o. o.
  89. Staniewska Aneta, Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  90. Stateczny Andrzej, Akademia Morska w Szczecinie
  91. Suda Józef, Politechnika Warszawska, Wydział Transportu, Zakład Sterowania Ruchem Drogowym
  92. Templin Tomasz, Warmińsko - Mazurski Urząd Wojewódzki
  93. Turski Hubert, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
  94. Tymek Marian, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  95. Vinci Antonio, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi
  96. Wąsowicz Sławomir, PP Porty Lotnicze Agencja Ruchu Lotniczego
  97. Weiss Krzysztof, Instytut Tele- i Radiotechniczny
  98. Wendt Adam, Tel-Energo S. A.
  99. Wieczyński Artur, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, Laboratorium Monitorowania Satelitarnego
  100. Witczak Andrzej, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
  101. Włodarczyk Mirosław, HERTZ Ochrona Sp. z o. o.
  102. Wojciechowski Jan, Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
  103. Wojtynek Roman, Główny Urząd Geodezji i Kartografii
  104. Wyroślak Piotr, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
  105. Zaniewski Antoni, Urząd Lotnictwa Cywilnego
  106. Zaręba Andrzej, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Łodzi
  107. Zieliński Jan, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
  108. Zieliński Jerzy, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
  109. Zieliński Maciej, Autozam M. Zieliński i A. Zieliński
  110. Zwierzchowski Zbigniew, Rzeczpospolita
  111. Żuk Jerzy, PKP Polskie Linie Kolejowe S. A., Centrum Kierowania Przewozami

 
top